Опалення. Підлоги з підігрівом.

Підлоги з підігрівом яскравий приклад прогресу в обігріві будівель, ще в стародавньому Римі існували прототипи. Римляни використовували свої котелні з яких подавалося гаряче димне повітря під плиткові підлоги в римських віллах і лазнях. У ці дні процедура є трохи більш високотехнологічна і легше можна контролювати її результати.

У новій версії використовуються труби по яких тече тепла проточна вода, що обігрівається опалювальним приладом — котлом опалення . Для більш ефективного і економічного використання якого радиться встановити програматор для котла — це надзвичайно практичний пристрій, що дає можливість автоматизувати систему опалення вашого житла на тиждень вперед. Придбати ж тижневий програматор можна в інтернет магазині. Проблема в тому, що досить часто, виробники котлів опалювання не докладають в комплект практичну автоматику для управління їх продуктом. У більшості випадків, це є надмірністю, але користувач потім мучиться в момент вибору прийнятної температури для опалення будинку особливо в той час коли його немає вдома. А даний прилад допомагає не витрачати дуже велика кількість газу і дає можливість самій системі не замерзнути взимку.

Варіантом теплої підлоги може і бути електричний підігрів підлоги встановити який зажди допоможе електрик , як правило ТЕПЛА ПІДЛОГА не використовується основним джерелом опалення, але є дуже ефективним вторинним джерелом тепла, особливо в ванних кімнатах і кухнях.

Переваги теплої підлоги численні, одним з яких є рівномірний розподіл тепла в кімнаті, а ваші ноги завжди будуть в теплі в холодні місяці року.