29.12.2016 - orbk.net

Одяг: на чому не вдасться заощадити.

Поділитися:

вечернее платьеПри всьому бажанні витратити якомога менше грошей на одяг, треба утриматися від покупок дешевих речей з цього списку, так як при удаваній економії в кінці кінців витрати на одяг можуть істотно зрости, бо скупий платить двічі. Розглянемо докладніше, які саме речі не варто купувати, а для того, щоб завжди виглядати стильно і унікально радимо купити українську вишиванку, як ось тут — https://svitrukodilia.com/vyshyvanka-jinocha/, а також тут можна купити заготівки для створення вишиванки.

1. Речі, куплені з величезною знижкою на розпродажі. Як правило, знижка 70-90% йде на абсолютно непридатний товар, який ніхто не бажає купувати. Можливо, в речі є прихований дефект крою і вона ні на кого нормально не сидить, або це остромодна знакова річ, яка просто кричить «На мені знижка 90% тому, що я випущена в 2009 році і тоді ж майже відразу вийшла з моди».

2. Одяг з 100% синтетики. При всій своїй дешевизні він швидко втрачає пристойний вигляд і виходить з ладу. Крім того, носити синтетичні тканини не комфортно і навіть шкідливо. Синтетичний одяг має характерний блиск, що відразу видає його склад і ціну.

3. Плаття на один вечір. Найчастіше плаття на вихід коштує дорого, а надівати тільки один раз. Заощадити на ошатному платті не вдасться тільки якщо вирішите купити одяг оптом, так як воно апріорі не може коштувати дешево, інакше буде так само дешево і виглядати. Вигідніше скористатися послугою прокату вечірніх суконь, благо фірм, що надають такі послуги, стає все більше. Кожна сукня потрапить до Вас в чистому і вигладженому вигляді, при бажанні одяг може навіть привезти кур’єр, що дуже зручно.

4. Дешеві колготки і нижня білизна. Якісні речі не можуть коштувати дешево, а зовсім дешеві прослужать не більше двох разів. Занадто затратно купувати ці предмети одягу щотижня, тому краще вкласти трохи більше грошей і вибрати варіант подорожче.

Рекомендую:

Доступная женская обувь. Наверное нет ничего лучше, чем шагать в своей любимой обуви и ощущать от этого комфорт. Посещая распродажи интернет магазинов, это можно сделать возмо...
Як правильно вибирати парфуми?... Нанесення аромату - завершальний штрих образу. Завдяки чуттєвим запахам ми відчуваємо себе впевненіше і виглядаємо привабливіше. На полицях парфумерни...

Стиль