Вечірні сукні: модні тенденції.

Вечірні сукніВечірні сукні: модні тенденції

Вечірня сукня зазнала безліч змін в ході свого розвитку. У різні часи модні вечірні сукні були величезними і громіздкими, в інші періоди — простими і легкими. На зміну нарядам з безліччю деталей і доповнень приходили однотонні скромні сукні, які при цьому були не менш розкішні і прекрасні.

У двадцятому столітті розвиток світової індустрії моди звело вечірню сукню на п’єдестал стилю, представивши її у вигляді калейдоскопа фасонів, силуетів, образів. Яким же постає вечірню сукню в другому десятилітті XXI століття?

В першу чергу, багатоликою. Такого розмаїття форм, кольорів і тенденцій світу моди ще не бачив. Вечірні сукні перетворилися на витвір дизайнерського мистецтва, яке кожен, хто їх носить, може наповнити власним змістом.

Кинувши навіть побіжний погляд на останні колекції http://opt24.com.ua/ чи найзнаменитіших кутюр’є, можна зробити висновок: жіночність, а саме облягаючі приталені сукні, як і раніше в моді. Чи не сходять з подіумів і асиметричні моделі, наприклад, з вирізом або бретеллю на одне плече. З рівним подолом змагається косий або нерівний низ.

Скромний шик класики, як завжди, поза часом. Чорний, білий і червоний кольори, строгі рівні силуети з мінімумом деталей, тим не менш, змагаються з багатством драпірування, рюшів, воланів, паєток, бантів і з яскравими кольорами. Особливе значення для сучасного сукні має контраст, який можуть собі дозволити тільки впевнені в собі натури — ті, хто зовсім не боїться привертати увагу. Те ж стосується незвичайних насичених кольорів: яскраво-фіолетового, кислотно-оранжевого, блакитно-блакитного і інших.

Сучасні сукні незвичайної форми часто можуть поєднуватися з такими класичними елементами, як шлейф, корсет, високий жорсткий ліф. Кольори, які менш популярні у любительок вечірніх туалетів — сірий, бежевий, синій — сьогодні на піку слави. У поєднанні з незвичайними оригінальними силуетами, вони привертають увагу і підкреслюють достоїнства жінки.

Квіткові і етнічні мотиви вже багато сезонів не виходять з моди. Часом вони зустрічаються в досить химерної інтерпретації — в дусі абстрактного і авангардного мистецтва. В оформленні суконь модельєри все активніше використовують пір’я, шкіру, шовк, навіть кістки тварин і бамбук. Втім, яке б плаття ви не вибрали, головне, щоб воно було продовженням вашої індивідуальності.

Рекомендую:

Женщины, одежда, шопинг. Женщины всегда любят шопинг, для них даже не нужен повод, чтобы делать покупки. Цена не имеет значения для них. Они любят носить яркие и гламурные пла...
Марк Джейкобс и дом Dior! Взгляд на прошлое в моде, как это было! Марк Джейкобс станет новым креативным директором дома Dior 2012? Хотя такие известные дизайнеры как Прабал ...