Вечірні сукні: модні тенденції.

Вечірні сукніВечірні сукні: модні тенденції

Вечірня сукня зазнала безліч змін в ході свого розвитку. У різні часи модні вечірні сукні були величезними і громіздкими, в інші періоди — простими і легкими. На зміну нарядам з безліччю деталей і доповнень приходили однотонні скромні сукні, які при цьому були не менш розкішні і прекрасні.

У двадцятому столітті розвиток світової індустрії моди звело вечірню сукню на п’єдестал стилю, представивши її у вигляді калейдоскопа фасонів, силуетів, образів. Яким же постає вечірню сукню в другому десятилітті XXI століття?

В першу чергу, багатоликою. Такого розмаїття форм, кольорів і тенденцій світу моди ще не бачив. Вечірні сукні перетворилися на витвір дизайнерського мистецтва, яке кожен, хто їх носить, може наповнити власним змістом.

Кинувши навіть побіжний погляд на останні колекції чи найзнаменитіших кутюр’є, можна зробити висновок: жіночність, а саме облягаючі приталені сукні, як і раніше в моді. Чи не сходять з подіумів і асиметричні моделі, наприклад, з вирізом або бретеллю на одне плече. З рівним подолом змагається косий або нерівний низ.

Скромний шик класики, як завжди, поза часом. Чорний, білий і червоний кольори, строгі рівні силуети з мінімумом деталей, тим не менш, змагаються з багатством драпірування, рюшів, воланів, паєток, бантів і з яскравими кольорами. Особливе значення для сучасного сукні має контраст, який можуть собі дозволити тільки впевнені в собі натури — ті, хто зовсім не боїться привертати увагу. Те ж стосується незвичайних насичених кольорів: яскраво-фіолетового, кислотно-оранжевого, блакитно-блакитного і інших.

Сучасні сукні незвичайної форми часто можуть поєднуватися з такими класичними елементами, як шлейф, корсет, високий жорсткий ліф. Кольори, які менш популярні у любительок вечірніх туалетів — сірий, бежевий, синій — сьогодні на піку слави. У поєднанні з незвичайними оригінальними силуетами, вони привертають увагу і підкреслюють достоїнства жінки.

Квіткові і етнічні мотиви вже багато сезонів не виходять з моди. Часом вони зустрічаються в досить химерної інтерпретації — в дусі абстрактного і авангардного мистецтва. В оформленні суконь модельєри все активніше використовують пір’я, шкіру, шовк, навіть кістки тварин і бамбук. Втім, яке б плаття ви не вибрали, головне, щоб воно було продовженням вашої індивідуальності.