13.01.2017 - orbk.net

GLA-класу Мерседес дарує знову оновлений інтер’єр!


mercedes-glaMercedes знову має бажання змінити вид інтер’єру в своєму GLA-класу. Саме ж транспортний засіб залишається в основному без змін, з тим же двигуном і зовнішнім виглядом, як у минулому році.

Інформаційно-розважальна система була модернізована навколо нового 7-дюймовим дисплея, щоб замінити існуючий 5,8-дюймовий блок, старий варіант моделі можна розширити відвідавши інтернет-магазин автоаксесуарів. Нова медійна система Мерседеса включає новий інтерфейс ЗМІ, покращену якість зв’язку з сумісністю HD Voice і поставляється з кабелем для навігаційної системи Garmin. Доступ без ключа запалювання, двох зонний клімат-контроль і регулювання сидіння є стандартними.

Варіанти двигунів переносяться без змін, з GLA250 упаковки, 2,0-літровий турбо чотири, потужністю 208 кінських сил і 258 фунт-фут обертального моменту, для якого рекомендується використовувати оригінальні масла. Все це йде в парі з семиступінчастою коробкою передач з подвійним зчепленням, і як і раніше доступний з переднім або повним приводом. Єдиний буде інший варіант двигуна для Mercedes-AMG GLA45 з тими ж основними характеристиками двигуна, але ручної роботи, що має 355 кінських сил.

В даний час GLA є одним з найстаріших кросоверів в лінійці «Бенца», а оновлене обладнання повинно, принаймні допомогти GLA конкурувати з Infiniti QX30, а так же BMW X1 і Audi Q3.

Маючи прогресивний дизайн, зручне повсякденне водіння, нестрашне бездоріжжя і характерна повна універсальність, і тому Mercedes-Benz GLA є рішуче прогресивна інтерпретація компактного позашляховика. Всі нові моделі GLA надають нові можливості в області інформаційно-розважальних технологій користувачам та додаткові стандартні зручності, що робить його ще більш привабливим.

Рекомендую:

Легенди ралійних автомобілів — Ауді — ... Цікавою новинкою ралі сезону 1981 став постійний привід на всі колеса автомобіля Ауді Кваттро. Прекрасна стійкість, керованість і прохідність в лічені...
Электрический внедорожник Ауди — скоро!... Техника с каждым годом становиться прогрессивней и удобней, вот и в компании Тесла появляется все больше конкурентов. Тесла со своими передовыми эл...


Авто Audi / BMW / Infiniti / Mercedes / Кросовер / регулювання сидіння / розважальна система /