27.02.2017 - orbk.net

Volkswagen і нові концепти.


VolkswagenVolkswagen, як повідомлялося раніше планує відродити класичний вид МІКРОБУС VW Camper Van який на одній зарядці може проїхати більш ніж 300 миль, але цьому не відповідають інші VW concept які будуть представлені на Consumer Electronics Show, але все ж перші тизери мікроавтобуса передбачають більш футуристичний дизайн з підсвічуванням решітки для захисту якої служить накладка на решітку радіатора с косими фарами. Чутки натякають, що повна форма нового Volkswagen включає в себе кілька старовинних деталей від фургона, в тому числі короткі звіси і квадратні форми загальної естетики. Якщо ж Ви власник старого фольсвагена вам мабудь буде цікаво глянути на новий шедевр який буде придставлений в майбутньому, а зараз раджу придбати якісний антифриз для вашого улюбленого автомобіля на — http://ledocool.com.ua/antifriztosol. Якісний антифриз концентрат TM LEDOCOOL — не підведе при будь яких навантаженнях та кліматичних умовах.

VW хоче використовувати цю концепцію як спосіб вказати свій шлях до його нового майбутнього і ймовірно дати спробувати на CES відвідувачам забути трохи про сьогодення компанії. Дебют EV автомобіля повинен відбутися під час виступу представника компанії , де буде зосереджено виступ на останніх подіях в будові електромобілів.

VW вже дражнив електрифікованим відродженням свого класичного фургона якого так полюбили хіпі. Концепція Bulli в 2011 році на Женевському автосалоні змішувала сучасний технологій з вінтажним видом. Може бути, компанія насправді представить автомобіль який буде запущений у виробництво в цей раз.

Рекомендую:

Volkswagen та його новий кабріолет... Volkswagen вирішив представити на загальне обговорення нове свое творіння кабріолет Golf GTI concept, який прямо таки являється конвертованою зміною...
Ювілейним Volkswagen Jetta GLI . В 1984 Volkswagen представив перший Jetta GLI на ринок США , встановивши план для всіх наступних версій цього улюбленого спортивного седана. На честь ...


Авто Volkswagen / футуристичний дизайн /