Малому бізнесу в допомогу: переваги роботи в програмі 1С:УНФ онлайн.


Малому бізнесу в допомогу: переваги роботи в програмі 1С:УНФ онлайн

З ростом сучасних технологій зростає актуальність їх використання на підприємствах, в першу чергу — для підвищення ефективності функціонування бізнесу.

Програма «1С Управління невеликою фірмою для України (1С:УНФ)» використовується вже багатьма керівниками компаній для максимізації та оптимізації діяльності свого бізнесу. З її допомогою керівники підприємств отримують всю необхідну інформацію про роботу з клієнтами, проводять облік руху грошових коштів і т.ін. Це онлайн система, яка використовується сервісними, торговими, ріелторськими і іншими компаніями для забезпечення максимальної ефективності та автоматизації діяльності, а також розширення клієнтської бази.

Онлайн-програма управління малим бізнесом передбачає, в першу чергу, вирішення проблеми незначної кількості персоналу на підприємстві, коли один співробітник іноді виконує кілька посадових обов’язків. Розробники програми врахували цей факт і створили зручний інтерфейс використання, який не вимагає наявності спеціальних знань і навичок для роботи.

Для забезпечення ефективності функціонування підприємства, програма також передбачає наявність елементів CRM, які перш за все спрямовані на роботу з клієнтами.

Програма 1С, інтегрована на IPaaS з рішенням CRM чи іншими додатками, допомагає збирати і зберігати всю необхідну інформацію про кожного клієнта. Також, дане рішення дозволяє додавати нові характеристики клієнтів, з можливістю сегментувати їх на певні групи. Надалі, даний підхід до систематизації даних дозволить визначити найбільш перспективні групи потенційних і поточних замовників і працювати з ними більш детально.

За допомогою цього рішення компанія також може зберігати і систематизувати дані про взаємодію з потенційними і існуючими клієнтами. Це дуже зручно, особливо в разі виникнення спірних питань. Для роботи з потенційними клієнтами передбачено також планування можливого співробітництва у вигляді комерційних пропозицій, особистих зустрічей і т.д.

Кожен співробітник матиме доступ до свого календаря, в якому знаходиться вся необхідна інформація про клієнта, а також про контакти що вже пройшли та ще заплановані. Крім цього, при необхідності, один співробітник може вносити правки в календар іншого.

В цілому, будь-яка програма з розширенням CRM допомагає істотно полегшити роботу підприємства в плані взаємодії з клієнтами: підвищується якість обслуговування, поступово зростає кількість клієнтів, і як наслідок, — прибутковість бізнесу.

Похожі записи:

Основные обязанности таможенного брокера.... Украинский таможенный брокер "VBS" действует в качестве агента для импортеров в проведении таможенного дела от имени сво...
Импорт — экспорт товаров. Импорт - экспорт, это бизнес, который возможно , один из самых сложных и специализированных отраслей промышленности, кот...
Як правильно вибирати парфуми? Нанесення аромату - завершальний штрих образу. Завдяки чуттєвим запахам ми відчуваємо себе впевненіше і виглядаємо прива...
Как мне помог кредит. Кредит его использование сыграли очень ценную часть в улучшении моего финансового положения. Много лет назад моя фирма р...