Як боротися з важкими фінансовими труднощами для компанії.


ліквідація компаніїКоли компанія виявилася у важкому фінансовому становищі, їй доведеться вирішити серйозні питання, з якими їй доведеться зіткнутися. Найбільш розумний варіант щодо того, що робити далі, може бути викликати спеціалізованих практиків з питань неспроможності, щоб протистояти майбутнім викликам. Це так само стосується при ліквідації, головне правильно підібрана юридична компанія.

Проте, для багатьох компаній є плутанина. Що станеться з активами компанії? Який варіант найбільш розумно зробити для бізнесу? Скільки контролю буде ще? Давайте подивимося на деякі з найбільш поширених варіантів, які бізнес можуть переслідувати:

Адміністративний процес в чому полягає, він захищає бізнес від кредиторів в той час як процес реструктуризації відбувається. Процес може включати в себе скорочення накладних витрат, рефінансування, закупку нового торгового і складського обладнання як ось тут Postorg.com.ua або провести ключові зміни в структурі управління.

Ліквідація стає найбільш імовірним варіант, якщо компанія не в змозі продовжувати працювати, і як наслідок адміністрація не можлива. Центральне завдання ліквідації є забезпечення звільнення якомога більшого числа активів, як це можливо, щоб розплатитися з кредиторами.

Крім того, кредитори можуть погодитися на встановлення і добровільні угоди, якщо вони переконані, що це дасть можливість досягти кращого довгострокового результату, ніж ліквідація. В наслідок чого з’являються юридично зобов’язані угоди, які дозволяють компаніям заморозити будь-які незабезпечені борги і погашати їх протягом певного періоду часу.

Примусова ліквідація може відбутися тільки тоді, коли судовий наказ видається щодо компанії повністю. Це може бути одним з найскладніших варіантів для компанії, яка виявляє проблеми через потенційно тривалий характер процесу.

Фахівці неспроможності юридичних осіб, а так само фізичних можуть допомогти бізнес-лідерам, фінансовим директорам і зацікавленим сторонам, вирішити про-активні рішення для свого бізнесу. Вони можуть також запропонувати глибоку раду щодо того, як діяти в нестабільній економічній ситуації.

Похожі записи:

Що таке офшори, офшори в сучасному бізнесі!... Що таке офшори - це означає «відірвані від берега». Звісно у відриві від юридичних і бюрократичних берегів існують своєр...
Рекордна угода — проданий домен Hi.ru... Компанія RU-Center оголосила про те, що 14 січня 2010 р. на аукціоні доменних імен RU-Center була здійснена рекордна уго...
Ділове спілкування по телефону. Не втрачайте клієнтів!... Найбільша цінність, це слова, і при розмові по телефону теж треба дотримуватися певних правил. Що ж має значення в ділов...
Що є — Офшор? Що є - Офшор з британського це перекладається приблизно як. Такий бізнес в офшорі напевно дієвий спосіб податкового п...
Теги до запису: