Сучасна бруківка, тротуарна плитка, фем.

Тротуарная пейзажСучасне життя позначене швидким темпом руху, думок, почуттів … І в цьому безперервному русі ми просто напросто не відчуваємо землі під ногами. Так, і чи варто? Якщо в більшості випадків, ми пересуваємося по смутному безликому асфальту.

І тільки зміна навколишніх нас речей здатна змінити наш ритм життя. Саме технічний прогрес стає тією невблаганною рушійною силою, яка змінює звичне для нас оточення і вносить в нього суттєві корективи. Так, красива тротуарна плитка поступово витісняє безликий сірий асфальт, який за відносно короткий термін міцно увійшов в нашу повсякденність; а натуральний камінь, яким колись мостили дороги, замінили новим сучасним дорожнім покриттям.

Сучасна бруківка, тротуарна плитка, фем або копінг – все це відмінний будівельний матеріал для мощення та оздоблення тротуарів і доріг. Тротуарна плитка є екологічно чистим матеріалом з бетону, вона дуже міцна і зносостійка. ФЕМ – являє собою сучасні фігурні елементи мощення. Бортовий камінь, копінговий камінь або копінг – штучний камінь для оздоблення та прикраси різного роду майданчиків, доріжок і площ.

Варто зазначити, що в Сполучених Штатах Америки і країнах Європи тротуарну плитку використовують в самих різних цілях:

Для мощення пішохідних вулиць, тротуарів, доріг, площ, скверів, заміських ділянок;
Для благоустрою території, унікального оформлення паркових доріжок, скверів, басейнів і т.д.;
Застосовують в зонах роботи технологічного транспорту (наприклад, місця стоянки літаків в Гонконзі також вимощені міцною тротуарною плиткою);

Використовують в місцях проведення вантажно-розвантажувальних робіт (наприклад, термінали для морських контейнерних перевезень в Гамбурзі і Балтіморі вимощені високотехнологічною тротуарною плиткою);

А також на ділянках нешвидкісного руху транспорту;

В місцях відкритого складування і перевалки вантажів.

Тротуарна плитка – це універсальний матеріал, який користується великою популярністю завдяки своїм техніко-експлуатаційним властивостям і естетичному зовнішньому вигляду.

Тротуарна плитка, копінг не перешкоджають природній циркуляції води, що не можна сказати про водонепроникний асфальт. Так, за даними виконаних досліджень дощова вода або талий сніг випаровуються з частинками компонентів асфальтного покриття, тим самим забруднюючи повітря. Тому країни Євросоюзу вже давно відмовилися від використання звичайного асфальту, замінивши його прекрасною і екологічно чистою тротуарною плиткою.

Тротуарна плитка, бруківка, ФЕМ, копінг сприяють благоустрою території. На поверхні даного матеріалу не збирається вода, а в літню пору таке тротуарне покриття нагрівається значно менше.

Серед інших переваг якісної тротуарної плитки, можна назвати такі:

знижена стираємість;
міцність;
морозостійкість;
стійкість до впливу солей і різних хімічних речовин.

Підвищені вимоги до якості тротуарної плитки сприяють тому, що виробники, які дорожать честю свого імені, включають в виробництво тротуарної плитки спеціальні матеріали. Зокрема, бетон виготовляють з портландцементу М 500, а для заповнювача застосовують щебінь і будівельний пісок з магматичних порід. Нерідко при виготовленні плитки використовують спеціальні пластифікуючі компоненти і волокна зі скла або пропілену, що збільшує експлуатаційний термін тротуарної плитки або бруківки, а також підвищує опірність матеріалу до різких змін температури.

Бетон якісної тротуарної плитки по міцності порівняємо з бетоном, який використовується для будівництва мостових опор та бомбосховищ.

Тротуарна плитка окупається вже за чотири роки експлуатації. Дане дорожнє покриття характеризується практичністю у догляді, а при пошкодженні якої-небудь ділянки немає необхідності замінювати повністю все покриття. До того ж заміна деяких елементів плитки не тільки не зашкодить самому вкладанні, а й буде абсолютно непомітна.

Чіткість форм і типізація розмірів прискорили і вдосконалили процес мощення.
На сьогоднішній день тротуарна плитка, ФЕМ, бруківка, копінг представлені в найрізноманітніших формах і кольорових рішеннях, що дозволяє створити комфорт і особливу естетику для заміських будинків, пансіонатів, дачних ділянках, пішохідних доріжок і т.д.

Товщина і призначення тротуарної плитки:
– 40-50мм – пішохідні доріжки, тротуари;
– 60-80мм – пішохідні доріжки, тротуари, площі, стоянки легкового транспорту, дороги з неінтенсивним рухом;
– більше 100мм – автомобільні дороги з інтенсивним рухом, автозаправні станції, стоянки вантажного транспорту (при відповідному розрахунку і підготовці основи).

Продукція нашої компанії * , має високі фізико-механічні характеристики, що поєднують чудові показники міцності і темпів твердіння з необхідними показниками будівельно-технічних властивостей, в тому числі:

– висока опірність проникненню хлоридів;
– висока газонепроникність;
– регульовані показники деформативності (в тому числі компенсація усадки бетону в термін 14-28 діб. природного твердіння).

Рекомендую:

Как выбрать строительную компанию.... Создание нового дома либо капремонт в уже имеющемся обитаемом строении предполагает затрачивание значительных энергетических, душевных и финансовых за...
Витрати на басейн. Коли ви бачите сонце яке відбивається на поверхні відкритого басейну в спекотний полудень улітку, він упевнено, змушує вас почувати себе привілейовано...