Сучасна бруківка, тротуарна плитка, фем.


Тротуарная пейзажСучасне життя позначене швидким темпом руху, думок, почуттів … І в цьому безперервному русі ми просто напросто не відчуваємо землі під ногами. Так, і чи варто? Якщо в більшості випадків, ми пересуваємося по смутному безликому асфальту.

І тільки зміна навколишніх нас речей здатна змінити наш ритм життя. Саме технічний прогрес стає тією невблаганною рушійною силою, яка змінює звичне для нас оточення і вносить в нього суттєві корективи. Так, красива тротуарна плитка поступово витісняє безликий сірий асфальт, який за відносно короткий термін міцно увійшов в нашу повсякденність; а натуральний камінь, яким колись мостили дороги, замінили новим сучасним дорожнім покриттям.

Сучасна бруківка, тротуарна плитка, фем або копінг — все це відмінний будівельний матеріал для мощення та оздоблення тротуарів і доріг. Тротуарна плитка є екологічно чистим матеріалом з бетону, вона дуже міцна і зносостійка. ФЕМ — являє собою сучасні фігурні елементи мощення. Бортовий камінь, копінговий камінь або копінг — штучний камінь для оздоблення та прикраси різного роду майданчиків, доріжок і площ.

Варто зазначити, що в Сполучених Штатах Америки і країнах Європи тротуарну плитку використовують в самих різних цілях:

Для мощення пішохідних вулиць, тротуарів, доріг, площ, скверів, заміських ділянок;
Для благоустрою території, унікального оформлення паркових доріжок, скверів, басейнів і т.д.;
Застосовують в зонах роботи технологічного транспорту (наприклад, місця стоянки літаків в Гонконзі також вимощені міцною тротуарною плиткою);

Використовують в місцях проведення вантажно-розвантажувальних робіт (наприклад, термінали для морських контейнерних перевезень в Гамбурзі і Балтіморі вимощені високотехнологічною тротуарною плиткою);

А також на ділянках нешвидкісного руху транспорту;

В місцях відкритого складування і перевалки вантажів.

Тротуарна плитка — це універсальний матеріал, який користується великою популярністю завдяки своїм техніко-експлуатаційним властивостям і естетичному зовнішньому вигляду.

Тротуарна плитка, копінг не перешкоджають природній циркуляції води, що не можна сказати про водонепроникний асфальт. Так, за даними виконаних досліджень дощова вода або талий сніг випаровуються з частинками компонентів асфальтного покриття, тим самим забруднюючи повітря. Тому країни Євросоюзу вже давно відмовилися від використання звичайного асфальту, замінивши його прекрасною і екологічно чистою тротуарною плиткою.

Тротуарна плитка, бруківка, ФЕМ, копінг сприяють благоустрою території. На поверхні даного матеріалу не збирається вода, а в літню пору таке тротуарне покриття нагрівається значно менше.

Серед інших переваг якісної тротуарної плитки, можна назвати такі:

знижена стираємість;
міцність;
морозостійкість;
стійкість до впливу солей і різних хімічних речовин.

Підвищені вимоги до якості тротуарної плитки сприяють тому, що виробники, які дорожать честю свого імені, включають в виробництво тротуарної плитки спеціальні матеріали. Зокрема, бетон виготовляють з портландцементу М 500, а для заповнювача застосовують щебінь і будівельний пісок з магматичних порід. Нерідко при виготовленні плитки використовують спеціальні пластифікуючі компоненти і волокна зі скла або пропілену, що збільшує експлуатаційний термін тротуарної плитки або бруківки, а також підвищує опірність матеріалу до різких змін температури.

Бетон якісної тротуарної плитки по міцності порівняємо з бетоном, який використовується для будівництва мостових опор та бомбосховищ.

Тротуарна плитка окупається вже за чотири роки експлуатації. Дане дорожнє покриття характеризується практичністю у догляді, а при пошкодженні якої-небудь ділянки немає необхідності замінювати повністю все покриття. До того ж заміна деяких елементів плитки не тільки не зашкодить самому вкладанні, а й буде абсолютно непомітна.

Чіткість форм і типізація розмірів прискорили і вдосконалили процес мощення.
На сьогоднішній день тротуарна плитка, ФЕМ, бруківка, копінг представлені в найрізноманітніших формах і кольорових рішеннях, що дозволяє створити комфорт і особливу естетику для заміських будинків, пансіонатів, дачних ділянках, пішохідних доріжок і т.д.

Товщина і призначення тротуарної плитки:
— 40-50мм — пішохідні доріжки, тротуари;
— 60-80мм — пішохідні доріжки, тротуари, площі, стоянки легкового транспорту, дороги з неінтенсивним рухом;
— більше 100мм — автомобільні дороги з інтенсивним рухом, автозаправні станції, стоянки вантажного транспорту (при відповідному розрахунку і підготовці основи).

Продукція нашої компанії * , має високі фізико-механічні характеристики, що поєднують чудові показники міцності і темпів твердіння з необхідними показниками будівельно-технічних властивостей, в тому числі:

— висока опірність проникненню хлоридів;
— висока газонепроникність;
— регульовані показники деформативності (в тому числі компенсація усадки бетону в термін 14-28 діб. природного твердіння).

Похожі записи:

Как сделать компост дома? Я убежден, что компостирование является номером один, что вы можете сделать, как огородник выращивая плоды растений для ...
Ландшафтное освещение загородного дома.... Использование ландшафтного освещения для вашего сада, двора или дорожек делает ваш сад похожим на сказку. Освещение п...
Важность покупки стабилизатора напряжения для дома!... О стабилизаторах напряжения много сказано и написан так как данный вид аппаратуры очень важен не только на производстве ...
Ваша нерухомість — терасний будинок!... Думаючи про покупку нового будинку або квартири за кордоном, то подумайте про Францію!? Кращим варіантом є напевно терас...