Програма обміну навчання в МРУ.


Колишня студентка Університету Миколаса Ромеріса по програмі обміну планує навчання в МРУ на програмі «Європейське та міжнародне бізнес право»

З осені 2017 року, колишня студентка Університету ім. Миколаса Ромеріса (МРУ) по програмі обміну Вікторія Бабенко з України планує навчатися в МРУ на магістерській програмі Європейське та міжнародне бізнес право.

Випускниця юридичного факультету Університету KРОК у Києві В.Бабенко була однією із перших українських студентів з КРОК, яка вивчала право в Університеті Миколаса Ромеріса протягом 2014/2015 навчального року.

«Нам пощастило бути першими студентами», — говорить В.Бабенко, яка вже подала заявку на отримання литовської державної стипендії, щоб навчатися в МРУ.

«Ми були тими (українськими) студентами, які першими навчалися на факультеті права в Університеті Миколаса Ромеріса. Ми пішли до декана факультету нашого університету, обсудили це питання, і те, що ми приїхали в МРУ це був дуже хороший вибір», — сказала вона в інтерв’ю, відповідаючи на запитання представників Міжнародного Офісу МРУ.

В.Бабенко зазначила, що, хоча раніше вона і не вивчала англійську мову, і спочатку було важко, МРУ створив такі умови, що … призвели до того, що страх зник.

«Ми завжди знали, що можемо піти і попросити допомоги в Міжнародному офісі або у голови Міжнародного Офісу Audra Dargytė-Burokienė», — сказала вона.

«Ми були в унікальній ситуації, тому що у нас був останній рік нашого навчання на бакалавріаті, у нас були іспити … але нам вдалося скласти іспити», — сказала вона, а потім приїхати до МРУ.

Життя у Вільнюсі є доступним для студентів з України та тим паче для тих студентів, хто з країн ЄС, сказала вона.

«Якщо порівняти витрати в Литві та Україні, то є деяка різниця в цінах. Але якщо порівнювати з іншими країнами, то я думаю, що в Литві ціна цілком прийнятна для студентів. Студенти можуть дозволити собі багато чого і не відчувати себе обмеженими «.

В.Бабенко сказала, що вона знає стипендіатів, які отримують приблизно 350 євро на місяць, і цього цілком достатньо щоб почувати себе комфортно.
Українська студентка зазначила, що, хоча минуло два роки з часу обміну студентами в МРУ, вона часто думає про Вільнюс.

«Я можу сказати, що кожен день, я пам’ятаю і думаю про Вільнюс, МРУ, і я сумую за ними. Я хотіла би повернутися і зустрітися зі старими друзями, відновити контакти», — сказала вона.

Вона зазначила, що підтримує контакти з однокурсниками, друзями з-за кордону, яких вона зустріла в МРУ з Бельгії, Франції, Азербайджану, Туреччини.

«Ми плануємо разом з ними подорожі, і це дійсно класно і того варте», — сказала вона.

Похожі записи:

У Кембриджі почали викладати українську мову... Студенти Кембріджського університету отримали можливість вивчати українські мову, історію і літературу, повідомляє радіо...
Почалися відвантаження двохекранного планшета Kno на базі ОС... Відвантаження двохекранних планшетів Kno на базі модифікованої ОС Linux почалася 21 грудня. Про це пише блог Electronist...
Курси англійської мови. Більшість людей зазвичай думають, що було звичайно б краще, щоб вивчити досконально іспанську мову в Іспанії, французьки...
Теги до запису: