Натяжна стеля. Яку фактуру вибрати?


потолок натяжнойНатяжні стелі давно вже не є розкішшю для обраних. Доступність ПВХ-полотна виросла, і кожна людина може дозволити собі натягнути стелю в кімнаті. З іншого боку сьогодні є велика різноманітність у виборі плівки. У даній статті ми розглянемо фактуру натяжних стель і її характеристики.

Глянцева фактура має дзеркальне відображення, при цьому ступінь віддзеркалювання можна вибирати. Дана поверхня корисна тим, що збільшує освітлення кімнати, а так само може візуально зробити розмір кімнати більше. Біла глянцева натяжна стеля збільшить висоту стін і буде дуже добре виглядає в маленькому передпокої. Непогано буде виглядати багаторівнева стеля на кухні або у вітальні. Однак не рекомендуємо встановлювати таку фактуру в спальні або дитячі, так як «подвійне зображення» в кімнаті не сприяє розслабленню і відпочинку. Так само варто відзначити, що матеріал боїться низьких температур і за ним потрібно акуратний догляд.

Матова фактура — це універсальний варіант, який допоможе створити комфорт і затишок в домі. Дана поверхня не має відблисків, що кидаються в очі. Це відмінний варіант для спальні або дитячої кімнати. На відміну від глянцю матова поверхня не створює прохолоду і офіціоз. Така плівка дешевше, за нею легко доглядати, її можна монтувати навіть при невеликих температурах.

Сатинова фактура завдяки своїм властивостям дозволяє створити найбільш сприятливе висвітлення для людського ока. Залежно від кута освітлення полотно може змінювати відтінки. Тут немає глянцевого пафосу чи простоти матової фактури. Сатин виглядає витончено лаконічно і займе у вашому приміщенні гідне місце.

Похожі записи:

Натяжна стеля просто і престижно.... Хочете обновити всое жиле приміщення. Натяжна стеля нам потрібена в якості декору на стелях в різноманітних приміщеннях....
Теги до запису: