Кращі засоби для очищення шкіри обличчя.

догляд за обличчямДля збереження молодості і доглянутого вигляду обличчя, потрібен постійний догляд за шкірою. Кожна дівчина постійно підшукує для себе кращий засіб, яке допоможе для чищення особи з максимальною ефективністю. Адже за твердженням дерматологів — уважний догляд за шкірних покривів обличчя і тіла допомагає надовго зберегти молодість і красу.

Важливим дією в щоденному догляді за особою є очищення шкірного покрову. Для цих цілей випускається безліч косметичних засобів, але не всі вони однаково дієві і корисні, які є засоби догляду за обличчям можна широко ознайомитися на сайті Антикриза.

Мус (пінка) для сухої шкіри.

Повітряний мус (пінка) призначений для очищення чутливих і сухих шкірних покривів особи. Засіб призначений для ранкових і вечірніх умивань. Вмиваючись пінкою, епідерміс не травмується, зволожується, очищається від забруднень.

Використання мусу в якості засобу для чищення дозволяє уникнути шкірних запалень, роздратування, зберігаючи при цьому кислотно-лужний баланс епідермісу в нормі.

Двофазна рідина.

Двофазне очищуючий засіб — олійно-водяний розчин. Так як масло легше води, в складі розчину воно знаходиться зверху, водна основа розташовується під олійною прошарком. Перед застосуванням засіб потрібно добре збовтувати до взаємодії компонентів.

Двофазна рідина використовується:

1. як кращий засіб для зняття макіяжу;
2. м’яке очищення шкірних покривів;
3. живлення, пом’якшення, зволоження шкіри обличчя.

Мицеллярная вода.

Мицеллярная вода призначається для багатофункціонального очищення епідермісу. Вона не містить мильного компонента, луг. Така корисна для очищення шкіри рідина відмінно підходить для зволоження верхніх шкірних шарів, видалення макіяжу, а також як тонізуючий і освіжаючий засіб. Їм дозволено користуватися кілька разів на день.

Емульсія, флюїд.

Флюїди та емульсії підходять для догляду за шкірою в весняно-літній період. Завдяки легкій структурі і малому вмісту жиру, очищають, зволожують шкіру, даруючи їй комфорт, захищаючи від навколишнього, шкідливого впливу вітрів, сонця, перепадів температурного режиму.

Тонік і лосьйон.

Застосування тоніка або лосьйону дозволяє видалити залишки косметики, жир, дезинфікуючи шкіру. Дані засоби призначені не тільки для очищення обличчя, а й для зняття запалення.
У своєму складі лосьйони мають спирт, ніж та відрізняються від своїх побратимів тоніків. Тому лосьйонами на спиртовій основі краще користуватися при жирній структурі шкіри, сухим покривів, більше підійде тонік.

Гідрофільне масло.

Даний засіб дозволяє очистити шкірні покриви обличчя від різних забруднень, косметики, в тому числі і стійкою. Засіб підходить для всіх типів шкіри. Його використання дозволяє поліпшити структуру, вирівняти колір, скоротити пори.

Домогтися найкращих результатів від очищувальних процедур і оздоровити шкіру обличчя, можна тільки після правильного підбору косметичних засобів для кожного типу шкіри індивідуально.

Tags: ,