Найсильніша людина України Олексій Новіков встановив новий рекорд України!


перенесений на плечах, вагою 530 кгНайсильніша людина України Олексій Новіков встановив новий рекорд України

21 квітня 2018 р. у Києві, відбулось встановлення нового рекорду України «Йок пронесений на плечах, вагою 530 кг».

Новий рекорд встановив Олексій Новіков — двічі найсильніша людина України, чемпіон світу, переможець Arnold Strongman Amateur Classic 2018.

Рекорд був зафіксований представниками «Книги рекордів України».

У програмі заходу відомі атлети — стронгмени: чемпіон України – Віктор Посудевський та бронзовий призер чемпіонату світу — Сташенко Олександр підняли лог-ліфт на максимум вагою 270 кг.

Захід організований компанією Whirl Ukraine, яка займається інноваційними розробками в області здоров’я та краси. Компанія є виробником унікального девайсу для покращення носового дихання Nasal Booster, натуральної косметики ВIOZYM, безпечного засобу з антисептичними властивостями De Sept.

Інформаційна довідка:

Компанія Whirl Ukraine – з 2016 року займається інноваційними розробками в області здоров’я та краси. Головна мета компанії – покращити життя людини у складних екологічних умовах великого міста.

Компанія, являється виробником натуральної рослинної косметики для волосся та тіла BIOZYM Cosmetics. Продукти лінії Bio Zym виготовляються з натуральних масел і компонентів, що не містять токсичних речовин, шкідливих хімічних сполук, сульфатів, парабенів, барвників.

Серія безпечних засобів з антисептичними властивостями для рук та тіла — De Sept на основі колоїдного срібла.

Nasal Booster — інноваційний девайс для поліпшення носового дихання. Головне завдання девайсу збільшення обсягу вдиху, прискорює і направляє вдихаєме повітря. А також розширює клапани носа, завдяки чому більше кисню потрапляє в організм та мозок людини. Застосовується в практиці лікарів-отоларингологів при проблемах з носовим диханням, в спорті при нестачі кисню, в якості персональної системи очищення повітря, при проблемах з хропінням і в інших сферах повсякденного життя.

Автор — Оксана Мартинова

Похожі записи:

Росія, Україна і «єгипетський сценарій».... На думку українських політологів, можливість повторення «єгипетського сценарію» в Росії та України вкрай мала. Однак імо...
До річниці Чорнобильської катастрофи.... 714487 чоловік. За даними Всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль-Україна», стільки українців померло від...
Їзда на велосипеді користь для здоров’я.... Є багато переваг для здоров'я, які пов'язані з поглядом на катання на велосипеді. Велоспорт є одним з найпростіших спосо...
Вибори Януковича обійшлись українцям в мільярд.... Рахункова палата провела аудит ефективності використання коштів держбюджету Центральною виборчою комісією у 2009 році т...