Олексій Новіков представляв Україну в Йоганненсбурзі на змаганнях Arnold Classic

Олексій НовіковНайсильніша людина України Олексій Новіков: «Під час Arnold Classic я зробив три особистих рекорди і тепер точно знаю що таке «Pro»

18-20 травня 2018 р. у м. Йоганненсбург (ПАР), відбулись змагання Arnold Classic Africa, які є 4 із Всесвітнього циклу змагань Arnold Classic Worldwide на 5-ти континентах. Олексій Новіков представляв Україну в Йоганненсбурзі та показав прекрасні результати.

Нагадаємо: молодий стронгмен переміг у змаганнях Arnold Classic Amateur Strongman World Championship 2018 та перейшов на рівень «Pro». Також Олексій вже 3-й рік поспіль завойовує титул «Найсильніша людина України», а в 2017 році він переміг в турнірі Giant Live, чим виборов собі право брати участь в найпрестижніших змаганнях World Strongest Man-2018.

Олексій задоволений результатом, адже завдяки високому рівню складності вправ, він встановив 3 особистих рекорди та не збирається зупинятися на досягнутому. Однією з труднощів, які вплинули на результат, була втрата ваги. Традиційно, Олексій використовував пристрій для покращення дихання Nasal Booster від Whirl для відновлення сил під час змагань. Богатир повернувся додому мотивований та готовий працювати заради нових вершин!

Рекомендую:

Норматив працевлаштування інвалідів.... Україна є соціальною державою, саме тому виконуючи свою функцію вона допомагає інвалідам реалізувати своє право на працю, зокрема через встановлення п...
Цікавіша оцінка «по факту» — куди ... Півроку тому, в день створення "коаліції тушок", автор припустив, що через 100 днів роботи такого уряду телеканали будуть розповідати про "зниження ці...