Жіночі туфлі, як правильно вибрати.

жіночі туфліУ кожної модниці в гардеробі знайдеться не одна пара екстравагантних чобітків, яскравих туфельок і зручних балеток. Але перш ніж придбати чергову пару модних обновок, варто задуматися, яке взуття ідеально підходить саме вам?

Балетки.

Це взуття для молодих, струнких дівчат. Дівчата маленького росту, або пишних форм повинні уникати подібного роду моделей. Балетки візуально зроблять повні ноги коротше, а фігуру посадкуватіше. Також, ці легкі, зручні туфельки протипоказані жінкам у віці. На дорослій жінці пустотливі балетки будуть виглядати безглуздо.

Масивна платформа і високий каблук.

Такого роду чоботи, туфлі та босоніжки найчастіше зустрічаються на полицях сучасних взуттєвих магазинів. Розрізняють моделі, де явно видно важка, широка платформа, і моделі, з так званої прихованої платформою. Таке взуття виглядає дуже потужно, тому йде тільки високим, великим дівчатам, під прямі плаття. Худенькі ніжки такі туфлі тільки спотворять, а не підкреслять витонченість форм.

Танкетка.

Дуже неоднозначна модель сучасного взуття. Танкетка досить стійка, на відміну від шпильки, але варто уникати занадто високих підйомів, в поєднанні з широкою основою танкетки. Такі туфлі зроблять навіть найкрасивіші ноги схожими на копитця. Щоб додати витонченості, вибирати слід моделі без додаткової платформи в області носка.

Туфлі-човники.

Ідеальний варіант для всіх представниць прекрасної статі, незалежно від віку, зросту і ваги. Ці туфлі йдуть всім! Єдине, на що варто звернути увагу — це висота шпильки. Щоб відчувати себе впевнено, вибирайте стійкі моделі зі зручною колодкою. Не варто зупиняти вибір на туфлях з занадто довгим гострим носом. Краще перевірена часом класика.

Вибирати модне взуття слід уважно і прискіпливо, звертаючи увагу на те, що підходить саме вам. Адже саме правильна взуття робить жінку стильною та елегантною.