Як дотягнутися до зірок?

космосДля тих хто мріє про космос він відкриває свої обійми. Тому так багато мрійників існує у цьому світі, які мріють дотягнутися до далеких зірок та планет.

З давніх часів у всьому світі люди вивчали небо та зірки і використовували свої спостереження та пояснення астрономічних явищ, як для релігійних так і для практичних цілей. Деякі мріяли залишали Землю в своїх уявленнях, щоб досліджувати інші світи.

Наприклад, французький письменник Жюль Верн та англійський письменник і історик Герберт Уеллс проникли в своїх історіях описами космічного простору, і космічних польотів, які узгоджуються з сьогоднішнім часом. Багато письменників минулих століть писали свої романи використовували звукові наукові принципи опису космічних подорожей та зустрічей з інопланетними істотами, що в наш час ставати все ближче до реальності. Для того, щоб втілити ці вигадані образи космічних подорожей в дійсність, треба було необхідно розробити практичні засоби протидії впливу земної гравітації.

До початку 20-го століття, багатовікова технологія проектування ракет просунулася до точки, в якій було розумно розглянути їх використання для прискорення об’єктів до швидкості достатньою, щоб вийти на орбіту Землі і навіть уникнути гравітації, а також почати подорожувати далеко від планети. У наш час все більше бажаючих вийти за межі землі дешево тому виходячи з цього космічні компанії намагаються розробляти ракети-носії легкого класу, унікальним прикладом яких може стати Alpha, яку компанія Firefly Aerospace розробляє. Компанія Firefly Aerospace належить українському бізнесменові Макові Полякову, про нього більш докладніше можна почитати ось тут — https://technoguide.com.ua/tag/maks-poljakov, випробування якої заплановано на другу цього року. На даний момент основний офіс компанії Firefly Aerospace перебувати в Дніпрі і закінчує розробку ракет-носіїв Alpha і Beta які будуть призначені для орбітальних супутників. Про це висловився сам власник даної компанії Макс Поляков на форумі «Від Крут до Брюсселя» 29 січня.

За даними прогнозованим офіційним один запуск Alpha і Beta буде коштувати компанії близько $ 8 млн, тоді як, наприклад, запуск ракети Falcon Ілона Маска — $ 60 млн, що в рази дешевше і вигідніше не тільки для власників але і для всього світу.

Tags: ,