Джинси — робочий одяг або ультрамодний?

джинсиВажко знайти чоловічий одяг, що так широко поширився, зношений, рваний, потертий, стильний, ультрамодний і улюблений в усьому світі як джинси. Класичний символ американського Заходу тепер став головною одягом в гардеробах по всьому світу. Але чому джинси так улюблені, що вже не тільки ковбої і золотошукачі але, і вже супер моделі, фермери, президенти, і домогосподарки носять їх кожен день.

Запитайте будь-яку групу людей, чому вони купили і носять джинси і ви отримаєте цілий ряд відповідей. Для деяких джинси зручні, довговічні і легкі в догляді — для інших вони сексуальні й круті, багато хто побудував на торгівлі джинсів цілий бізнес, і якщо і Вам цікаво почати зайнятися подібним бізнесом, рекомендуємо купити джинси оптом. Джинси означають різні поняття для різних людей, що і пояснює їх широке звернення в побуті?

Якщо відвідати будь-яку країну від США до нашої України можна виявити, що майже половина населення любить, купує і носить джинси на будь-який день з будь-якого приводу.

Джинси всюди, а вперше вони були розроблені для працівників як спецодяг на фермах і шахтах західних штатів Америки в кінці 19-го століття. Коли кравця Джейкоба Девіса попросили зробити пару міцних штанів для місцевого лісоруба, він посилив їх заклепками. Вони виявилися надзвичайно міцними і незабаром почали користуватися великим попитом.
Девіс зрозумів потенціал свого продукту, але не міг дозволити собі запатентувати. Він написав своєму постачальнику тканин, з Сан-Франциско, Levi Strauss, за допомогою і з тих пір почався шлях джинсової моди. Зараз же найстаріше зображення пари джинсів має підпис від 1879 р.