Міське божевілля та помилки стилю.

спорт костюми1) Міське божевілля. У тому випадку, якщо ви думаєте, що блузи в квіточку, шпильки-метелики, «няшки» виглядають жіночно і романтично, то ви претендуєте на роль міської божевільної. Так само дивно виглядає жінка, з ніг до голови одягнена в «фольклорному» стилі. Навіть людям творчих професій, одягнутих в стилі бохо-шик, гранж і т. п. варто більше уваги приділяти стилістичні складові своїх комплектів. У моді діють певні закономірності, які поширюються на найкреативніші і нестандартні образи.

2) Спортивний костюм на всі випадки життя / Лижні костюми на молодих мамах. Ми все регулярно бачимо барбі-герл в велюрових спортивний костюмчиках «а-ля juicy couture». Причому зустрічаємо їх не лише в тренажерних залах. Це ознака поганого смаку. Нехай спортивні костюми залишаються чисто спортивним одягом, як лижні костюми — костюмами для гірськолижного спорту і не забудьте до такого костюму купити стильну молодіжну шапку, можу порадити для цього інтернет магазин шапок Vibrend. Звичайно, зрозуміло, чому їх люблять молоді мами. Але виглядає це дивно — купа однакових «космонавтів» виходять з колясками на прогулянку.

3) Суцільний «casual». Цілком може бути, ви ще не чули про те, що немає такого стилю, як «casual». Швидше, це позначення одягу, якbq не має яскраво вираженого стилю, характеру і індивідуальності. Уггі, трикотажні кофтинки, джинси, маєчки — все це не виділяє вас з загальнолюдської маси. Тільки балансуючи на межі простого і складного, дорогого і дешевого, старого і нового, звичайного і розкішного, — ви зараз можете виглядати по-справжньому небанально.

4) «Золотий вік порно» і «садомазо» в одязі. Латекс, шкіра, шпильки, панчохи в сітку — все це частина образу фатальної жінки. У нас люблять подібну стилістику, не розуміючи, що вона недоречна днем ​​в місті. Велика кількість шкіряного і латексного одягу допустимо тільки на тематичній фотосесії або на сцені. Щоб додати в образ сексуальності, досить одного елемента, наприклад, шкіряної куртки або тих же ботфортів (з простим одягом).

5) Підробки. Підробки — всюди. І чомусь багато хто до цих пір носять подібні речі (особливо часто зустрічаються у нас сумки і сонцезахисні окуляри). Потрібно не забувати про те, що краще вибрати з демократичних марок ту, яка вам по кишені, ніж носити впізнавану підробку під luxery-бренд. Поважайте себе.

6) Поганий смак. Це занадто загальне визначення, але не можу не вказати на це. Дурновкусіе — це хаотичне поєднання речей в комплекті, без опори на стиль, моду, свої зовнішні дані, навколишнє оточення і свою мету. Це глобальна проблема нашого міста. Люди мало знають про те, які стилі бувають, як одягалися люди в різні епохи. Крім того, люди не намагаються про це дізнатися.