Як купити унітаз і суттєво зекономити?

Широкий вибір сантехнічного обладнання в онлайн каталогах дозволяє купити унітаз, що задовольняє всі технічні вимоги та особисті побажання, а також при цьому зекономити. Розкриваємо невеликі секрети вигідних покупок. Економити на таких речах як сантехніка, звичайно, не варто, але існують невеликі секрети і хитрощі, якими діляться фахівці з маркетингу, що дозволяють купити унітаз хорошої якості і за вигідною ціною. Крім цього, не варто забувати про обов’язкові вимоги до комфорту для сантехнічного виробу даного типу: надійність, практичність, привабливий зовнішній вигляд, хороша система змиву і економія води.

Економити на конструкції сантехніки і матеріалі не варто, проте рекомендуємо вам звернути увагу на модельний ряд з лімітом забору води. Сайт інтернет-магазину Colombo дозволяє купити унітаз в Києві за найвигіднішими цінами. Тут знайдуться моделі, які дозволять заощадити на воді і при цьому не тільки зменшать витрати, але і посприяють екології. Адже в даний момент весь світ бореться за порятунок природи, у зв’язку з чим розробляються особливі технології. Нічого складного у виборі сантехніки немає, головне, уважно читати характеристики і опис, щоб точно розуміти, наскільки представлена конструкція підійде для існуючих комунікацій.

Чому не можна економити на матеріалах?

Останні кілька років серйозні фінансові питання стали особливо непростими для середньостатистичних людей, тому економія є одним з найактуальніших питань. Однак незважаючи на те, що виробники розповідають про хорошу якість навіть бюджетних моделей, фахівці не рекомендують купувати сантехніку сумнівних брендів з багатьох причин:

• постійний ремонт і заміна комплектуючих, не пристосованих для тривалого терміну експлуатації;
• штучні матеріали, які не відрізняються особливою міцністю;
• серійне одноманітне виробництво;
• вбирання вологи і запаху.

Однак в будь-яких правилах є винятки, тому дбайливе ставлення до сантехніки і хороший регулярний догляд допоможе продовжити термін служби навіть бюджетних моделей унітазу, умивальника або ванни. Якщо ж у вас є можливість зробити хороше фінансове вкладення в майбутнє, то краще переплатити за якість і надійність. Коли є час на очікування, то можна відстежувати сезонні акції, знижки або розіграші.

Як вибрати і купити унітаз, який економить воду?

Все більше людей нашого часу задаються питанням економії через постійно зростаючі ціни на комунальні послуги. Вони купують енергозберігаючу техніку, встановлюють лічильники і намагаються все контролювати. Однак мало хто усвідомлює скільки води недоцільно змивається в унітаз кілька разів в день. Щоб почати істотно економити водний ресурс, потрібно зайти в каталог сантехніки на сайті Colombo і купити унітаз з економічними властивостями.

Є кілька варіантів знизити витрати на комуналку. Самий бюджетний варіант, це налаштувати зливний бачок на менше споживання рідини, за рахунок врегулювання поплавка, однак не рекомендується занадто знижувати планку, так як сили потоку води може не вистачити. У звичайній моделі зливного бачка, за одне натискання кнопки йде близько 7-ми літрів води, але деякі виробники пропонують придбати моделі з подвійною кнопкою змиву, яка дозволяє споживати в два рази менше рідини при необхідності. Це помітна економія. Велика сім’я з чотирьох чоловік за місяць може заощадити близько тисячі літрів води. З магазином Colombo економити просто, адже ви легко можете купити унітаз з подвійною кнопкою змиву за вигідною ціною.

Важливо купити унітаз з правильним виводом комунікацій?

В інтернеті можуть бути представлені унітази з найрізноманітнішими модифікаціями: підігрівом сидіння, з індивідуальною формою, мікроліфтом і антибактеріальним покриттям. Це робиться виробниками для постійної конкурентоспроможності. Однак важливо, з самого початку визначитися з виводом комунікацій і купити унітаз, відштовхуючись від цих параметрів. Адже саме неправильне підведення каналізації та води може потребувати додаткової оплати на перехідники та подовжувачі труб. Основні види унітазів за типом зливу:

• вертикальний;
• горизонтальний;
• косий;
• універсальний.

Сантехніка може поставлятися різної комплектації, тому уважно читайте опис товару або уточнюйте у свого оператора під час замовлення. В основному, в інтернет-магазині представлені унітази, умивальники і ванни з кераміки білого кольору, які відомі відмінною якістю, довговічністю і презентабельним зовнішнім виглядом. Навіть при активній експлуатації, але з хорошим доглядом, товар надовго зберігає гарний зовнішній вигляд. Матеріал виробу не вбирає неприємні запахи, має властивості відштовхувати бруд і тому дуже легко очищається. Не пропустіть момент купити унітаз відмінної якості за вигідною ціною.

Tags: ,